kosice.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Administratíva - Mesto Košice

Ponuky 1-20 z 37

Administratíva Košice a okolie

Brigáda pre vysokoškolákov na odd. Human Resources & General Services - administratíva

  Dátum pridania: 23.1.2017

  , V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku poštou alebo e-mailom na kechnec.kariera@getrag.com.

Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy, v opačnom prípade nemôžeme zaručiť správne spracovanie Vašej žiadosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Administratívny pracovník zákazníckeho servisu (brigádnik)

  Dátum pridania: 22.1.2017

  , Životopisy spolu zasielajte výhradne emailom na adresu cv@taktik.sk. Na pobočke životopisy nepreberáme.

Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Customer Service Specialist with German

  Dátum pridania: 21.1.2017

 Business Administration, Economics or related field

Reporting Specialist with German language

  Dátum pridania: 20.1.2017

 

Telefonista/ka

  Dátum pridania: 20.1.2017

  , Vašu písomnú ŽIADOSŤ s písomným súhlasom na spracovanie a evidenciu osobných údajov a profesný ŽIVOTOPIS nám pošlite na našu e-mailovú adresu redayova@skolamanazmentu.sk.

Uchádzači, ktorí vyhovejú podmienkam na osobnom pohovore, absolvujú zaškolenie v Košiciach. O termíne výberového konania budeme záujemcov včas telefonicky informovať.

Customer care specialist with italian and spanish (Ref. No.: 3-11-24375/PF)

  Dátum pridania: 20.1.2017

  , Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV both in English and Slovak language with the ref. number in the subject of your application.

If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail.For more related job opportunities visit www.grafton.sk/en/jobs/finance-banking-accounting/

Do you speak romanian or bulgarian? send us your cv for ap specialist position! (Ref. No.: 3-26-20900/PF)

  Dátum pridania: 20.1.2017

  , Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV both in English and Slovak language with the ref. number in the subject of your application.

If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail.For more related job opportunities visit www.grafton.sk/en/jobs/graduates/

Administratívna a náborová pracovníčka do kancelárie v personálnej agentúre so znalosťou nemeckého alebo anglického jazyka

  Dátum pridania: 18.1.2017

  , V prípade, že spĺňate požiadavky zašlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku S FOTOGRAFIOU alebo OP, Podklady nám zasielajte mailom na: info@agenturasuperjob.sk, poštou na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 887 522, 0911 513 461. Kontaktovať budeme len klientky, ktoré spĺňajú požiadavky. Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým registrovaným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Telesales operator/operatorka Košice

  Dátum pridania: 18.1.2017

 

Odborný asistent regionálneho riaditeľa nákupu zdravotnej strostlivosti

  Dátum pridania: 18.1.2017

 zdravotníctvo, ekonomika , Svoje odborné štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu, najneskôr do 31.01.2017. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po skončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Brigáda pre študentov strojárskych odborov (Administratívny pracovník)

  Dátum pridania: 18.1.2017

  , V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom alebo e-mailom na kechnec.kariera@getrag.com.

Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy, v opačnom prípade nemôžeme zaručiť správne spracovanie Vašej žiadosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov

Brigádnik/brigádnička pre spoločnosť SWAN KE, s.r.o. v Košiciach - brigáda pre študentov VŠ denného štúdia (Administratívny pracovník)

  Dátum pridania: 15.1.2017

  , Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SWAN KE, s.r.o..
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov - študentov VŠ denného štúdia. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Pracovník administratívy a podpory predaja pre spoločnosť SWAN KE, s.r.o. v Košiciach

  Dátum pridania: 15.1.2017

  , Pracovné miesto sa obsadzuje pre spoločnosť SWAN KE, s.r.o..

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na inzerovanú pracovnú pozíciu, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis v SLOVENSKOM JAZYKU.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SWAN KE, s. r. o.. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Absolventská prax na oddelení HR

  Dátum pridania: 15.1.2017

 Personálny manažment, Personalistika, Ekonomické , Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš aktuálny životopis v SJ verzii.

Accounts Payable Specialist with Polish language

  Dátum pridania: 14.1.2017

 Management, Business, Finance, Accounting, or related field , Do you want to be a part of our BSC? Send us your structured CV in English
- Chosen candidates are contacted by HR for a short phone interview. Due to capacity reasons we do not contact all candidates
- Candidates CV, who are not contacted via phone, will be saved in database for future possible cooperation
- Next step is a personal interview with internal HR

Operátor Call Centra v poisťovni

  Dátum pridania: 13.1.2017

  , Prosíme o zaslanie štrukturovaného životopisu ako reakciu na našu pracovnú ponuku.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním svojej žiadosti nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov.

Project Administrator - Project Management Office (Ref. No.: 1)

  Dátum pridania: 13.1.2017

  , Please write down in the mail subject the title of the position you would like to apply for.
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Manpower Slovensko s.r.o. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Operátorka telemarketingu

  Dátum pridania: 13.1.2017

 

Agent/ka call centra na predajné projekty - Košice

  Dátum pridania: 12.1.2017

 nezáleží , V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite,prosím, Váš štruktúrovaný životopis. Vzhľadom na veľký počet žiadostí budú na stretnutie pozvaní vybraní kandidáti v priebehu 14 dní,ktorí najbližšie spĺňajú požiadavky a kritéria nášho klienta na pracovnú pozíciu.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Mzdová účtovníčka/účtovník

  Dátum pridania: 12.1.2017

  , - pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti GI GROUP Slovakia, s.r.o.

Ponuky 1-20 z 37

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Administratíva

Práca, ponuka práce Košice. Ponúkate alebo hľadáte prácu v Košiciach a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Košice, Košice - staré mesto, Barca, Baška, Bukovec, Ďurďošík, Hrasovík, Hýlov, Kavečany, Košické Olšany, Malá Ida, Mlynky, Pereš, Rozhanovce, Šaca, Trsťany, Ťahanovce, Valaliky, Veľká Ida

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang