kosice.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Administratíva - Mesto Košice

Ponuky 1-20 z 31

Administratíva Košice a okolie

Regionálny manažér - chránené pracovisko

  Dátum pridania: 9.10.2013

 Hľadáme regionálneho manažéra v mestách NITRA, KOŠICE, PREŠOV v neziskovej organizácii SENIORKA n.o. Chránené pracovisko - osoba so zdravotným postihnutím min. 40%.

Spracovanie reklamnych dokumentov

  Dátum pridania: 14.6.2012

 Ochotu pracovat s PC a internetom. Praca je vhodna pre kazdeho. Pracuje sa z domu.

nerozhoduje

  Dátum pridania: 13.6.2012

 Hľadám si TPP alebo brigádu v meste Košice. Som absolventka TUKE. Ovládam prácu s PC (balíček office, strojopis) a programu MODSIM. Znalosť angličtiny - mierne pokročilý. Mám znalosti v oblasti úpravy surovín a technológii čistenia odpadových vôd. Mám záujem o zamestnanie aj mimo absolvovaného odboru VŠ, napríklad v oblasti aministratívy, obchodu a služieb. Do práce môžem nastúpiť ihneď. V prípade záujmu prosím o skorú odpoveď.

administratíva, cestovný ruch

  Dátum pridania: 13.6.2012

 Som absolvent TU Košice z roku 2011, odbor geoturizmus, Ing. štúdium. Mám 26 rokov, ovládam prácu na PC, angličtina pokročilý, vodičský preukaz.

enviro,technika ochrany žp

  Dátum pridania: 4.6.2012

 Hľadám akúkoľvek prácu.

obchodný zástupca

  Dátum pridania: 28.5.2012

 Unit manažér Allianz – slovenskej poisťovne, a. s. uskutočňuje výberové konanie na pozíciu obchodný zástupca a manažér. Požadované vzdelanie: min. stredoškolské. Predpoklady: komunikatívnosť, ambicióznosť, zodpovednosť. Ponúkame: administratívna práca, flexibilný prac. čas, zaujímavý príjem, kariérny rast. V prípade záujmu kontaktovať na čísle: 0907632216

administratívny pracovník,učiteľ

  Dátum pridania: 17.5.2012

 Hľadám prácu na hlavný pracovný pomer.Mám ukončené vysokoškolské vzdelanie pedagogického smeru a 5ročnú prax na pozícii učiteľ ZŠ. Aktívne ovládam nemecký jazyk,prácu na PC.Som zodpovedná, flexibilná a kreatívna. Za prípadné ponuky vopred ďakujem.

brigáda

  Dátum pridania: 6.5.2012

 Som študentkou VŠ (UPJŠ-Fakulta verejnej správy) a hľadám si brigádu akéhokoľvek druhu v Košiciach.Ovládam základy účtovníctva, programy Word, Excel, PowerPoint, Internet. Na pokročilej úrovni ovládam nemecký a ruský jazyk, anglický jazyk- začiatočník. Som zodpovedná, komunikatívna, ochotná pracovať samostatne aj v kolektíve.

HĽADÁM PRÁCU - VODIC do 3,5t na dodavkove vozidla

  Dátum pridania: 29.4.2012

 

Práca cez internet

  Dátum pridania: 20.4.2012

 PC,internet

Hovorca

  Dátum pridania: 3.4.2012

 Hladam pracu hovorcu v Banskej Bystrici, pripadne inde na Slovensku pre akukolvek instituciu. Mam vynikajuce komunikacne, organizacne a odborne schopnosti. Mam VS vzdelanie, vystudoval som medzinarodne vztahy, aktivne ovladam anglicky a spanielsky jazyk. Okrem ineho mam perfektnu znalost PC a strojopisu.

Hovorca

  Dátum pridania: 30.3.2012

 Hladam pracu hovorcu pre statnu instituciu alebo sukromnu firmu. Mam vynikajuce komunikacne, strategicke, organizacne a odborne schopnosti. Vystudoval som medzinarodne vztahy a pravo, aktivne hovorim anglickym a spanielskym jazykom.

Obchodný manažér

  Dátum pridania: 2.3.2012

 Hľadám obchodného manažéra na kancelársky predaj. Náplň práce: prijímacie pohovori, školenie, vedenie týmu, plnenie plánu... Kontaktujte ma prosím na ivak.homeart@gmail.com

prepisovanie textov, knih, materialov

  Dátum pridania: 28.2.2012

 prepisujem texty, knihy, materialy, casopisy, tabulky,faktury, seminarne diplomove a ine prace, vsetko rychlo a lacno viac na www.prepisovanie.webnode.sk pripadne na mejl klaudia.medunova@gmail.com

skladník, vodič sk. B, vodič VZV

  Dátum pridania: 31.1.2012

 Hľadám prácu ako skladník, vodič VZV, vedúci skladu, vodič sk. B - zásobovač, rozvoz tovaru. Mám 30 ročnú prax v sklade a expedícii tovaru a v obchode.

sekretárka

  Dátum pridania: 29.1.2012

 Hladám prácu v kancelárii ako sekretárka.Mám ukončenu :Gymnázium s maturitou a ovládam tiež madarský jazyk aj písmom a hovorovo.

akákoľvek práca

  Dátum pridania: 27.1.2012

 Som invalidný dôchodca,mám preukaz ZŤP a hľadám si akúkoľvek prácu. Nástup možný ihneď.

maser

  Dátum pridania: 23.1.2012

 

Hľadám brigádu

  Dátum pridania: 20.1.2012

 Dobrý deň, hľadám letnú brigádu. Som prváčka na Obchodnej akadémii v Humennom, síce pochádzam z dediny vzdialenej 35 km, ale to nieje žiaden problém. Som veľmi šikovná a dokážem sa prispôsobiť. Možno si tento inzerát nikto neprečíta, čo už prídete o veľa.

Práca cez Inernet - homeoffice

  Dátum pridania: 20.12.2011

 Ponúkam privyrobenie na počítači, je to práca na doma. Nie sú tu žiadne poplatky. Platí pre celú SR. Pre viac informácií mi píšte na mail.

Ponuky 1-20 z 31

Správa ponuky práce

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Hľadám prácu.

Pridajte bezplatne inzerát do sekcie Ponúkam prácu.

Ak máte záujem váš občiansky inzerát upravovať, vymazať alebo chcete pridať firemný inzerát do sekcie Ponúkam prácu registrujte sa na portáli.

Administratíva

Práca, ponuka práce Košice. Ponúkate alebo hľadáte prácu v Košiciach a okolí? Využite regionálnu ponuku práce na internete!

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Košice, Košice - staré mesto, Barca, Baška, Bukovec, Ďurďošík, Hrasovík, Hýlov, Kavečany, Košické Olšany, Malá Ida, Mlynky, Pereš, Rozhanovce, Šaca, Trsťany, Ťahanovce, Valaliky, Veľká Ida

Podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách logá firiem alebo registrované ochranné značky, cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou.
 5. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 6. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 7. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 8. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang