Boutique Hotel GOLDEN ROYAL ***

Útulné izby poskytujú hosťom pocit pohody v rodinnej atmosfére hotela. Počas uplynulých rokov získal hotel prvé priečky hodnotení vrámci Slovenska od renomovaného ekonomického týždenníka Trend.

Boutique Hotel GOLDEN ROYAL ***

Boutique Hotel GOLDEN ROYAL *** - ubytovanie, reštaurácia, Košice

Útulné izby poskytujú hosťom pocit pohody v rodinnej atmosfére hotela. Počas uplynulých rokov získal hotel prvé priečky hodnotení vrámci Slovenska od renomovaného ekonomického týždenníka Trend.

Adresa: Vodná 8, 040 01 Košice
Telefón:+ 421 / 55 / 720 10 11
E-mail:hotel@goldenroyal.sk
e-mailkongres@goldenroyal.sk

Boutique Hotel GOLDEN ROYAL**** sídli v tichej uličke v centre mesta, len 200m od Hlavnej ulice, 20m od známej uličky remesiel - Hrnčiarskej ulice a 30m od najväčšieho parku mesta - Petrovho sadu. Hotel bol rekonštruovaný a do prevádzky zaradený v roku 1996. Súčasťou je kamerovým systémom chránené parkovisko napojené 24 hodín na políciu. Z exteriéru na pohľad nenápadná storočná budova ukrýva veľkorysé priestory. Nachádza sa tu 24 luxusných izieb s komfortným vybavením, vrátane internetu a klimatizácie. Útulné izby poskytujú hosťom pocit pohody v rodinnej atmosfére hotela. Počas uplynulých rokov získal hotel prvé priečky hodnotení vrámci Slovenska od renomovaného ekonomického týždenníka Trend.

Kongresová sála má samostatný vstup zo Štefánikovej ulice č.36. Má kapacitu 120 osôb.Je vhodným priestorom pre usporiadanie svadobných hostín, osláv, firemných organizovaných podujatí, rautov, recepcií, kongresov, seminárov, prezentácií. Sála je klimatizovaná, vybavená profesionálnou prezentačnou technikou a komplexnosť služieb dopĺňa aj možnosť bezplatného pripojenia na internet. Kapacita osôb v Kongresovej sále závisí od typu akcie a spôsobu usporiadania.

1. Banketové sedenie
/ svadby, oslavy, firemné posedenia, ochutnávky vín / - s využitím balkóna kapacita do 120 os.
2. Sedenie typu U
/ vhodné pre firemné prezentácie, semináre / - kapacita do 50 os.
3. Školské sedenie
/ vhodné pre firemné prezentácie, semináre / - s využitím balkóna kapacita do 80 os.
4. Kino sedenie
/ vhodné pre firemné prezentácie, semináre / - s využitím balkóna kapacita do 160 os.
Zimná záhrada | Toskánska záhrada | Rokovací salónik | Francúzsky salónik | Business salónik

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.