Hotel Ferum ***

Hotel Ferum v mestskej časti Šaca ponúka ubytovanie v pätnástich 2- a 3-izbových komfortne vybavených apartmánoch. Určené sú najmä pre náročných hostí, turistov a obchodných cestujúcich.

Hotel Ferum ***

Hotel Ferum, ubytovanie, reštaurácia, Košice

Hotel Ferum v mestskej časti Šaca ponúka ubytovanie v pätnástich 2- a 3-izbových komfortne vybavených apartmánoch. Určené sú najmä pre náročných hostí, turistov a obchodných cestujúcich.

Adresa: 040 15 Košice - Šaca
Telefón:+421-55-684 13 42-5
E-mail:hotel@ferum.sk

Trojizbové apartmány majú spálňovú časť, návštenú miestnosť a pracovňu. Dvojizbové apartmány sú bez pracovne, ostatné vybavenie je rovnaké. Samozrejmou výbavou je farebný televízor, telefón a minibarová chladnička. K dispozícii je aj fax a PC. Ubytovaní motorizovaní hostia môžu využiť garáže pre motorové vozidlá a strážené parkovisko.

NOVINKA

Pre svojich hotelových hostí ponúkame bezdrôtové pripojenie do siete internetu. Bližšie informácie o izbách napojených na internet Vám poskytneme na
recepcii hotela.

Dovoľujeme si Vás pozvať na návštevu našej útulnej jedálne s kapacitou 60 miest, kde ponúkame široký výber chutných jedál (až 50 druhov) európskej i slovenskej kuchyne. Nechýbajú ani špeciality šéfkuchára. Pre uzavretú spoločnosť je k dispozícii salónik s kapacitou 30 miest. Je vhodný pre rôzne spoločenské a rodinné udalosti, ako aj obchodné rokovania. V kaviarni s kapacitou 28 miest ponúkame teplé i studené osviežujúce nápoje a veľký výber značkových destilátov a vín. V letných mesiacoch si príjemne posedíte na terasách v prednej časti hotela, kde Vás pred páľavou ochránia protislnečné markízy.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.