Hotel Ferum ***

Hotel Ferum v mestskej časti Šaca ponúka ubytovanie v pätnástich 2- a 3-izbových komfortne vybavených apartmánoch. Určené sú najmä pre náročných hostí, turistov a obchodných cestujúcich.

Hotel Ferum ***

Hotel Ferum, ubytovanie, reštaurácia, Košice

Hotel Ferum v mestskej časti Šaca ponúka ubytovanie v pätnástich 2- a 3-izbových komfortne vybavených apartmánoch. Určené sú najmä pre náročných hostí, turistov a obchodných cestujúcich.

Adresa: 040 15 Košice - Šaca
Telefón:+421-55-684 13 42-5
E-mail:hotel@ferum.sk

Trojizbové apartmány majú spálňovú časť, návštenú miestnosť a pracovňu. Dvojizbové apartmány sú bez pracovne, ostatné vybavenie je rovnaké. Samozrejmou výbavou je farebný televízor, telefón a minibarová chladnička. K dispozícii je aj fax a PC. Ubytovaní motorizovaní hostia môžu využiť garáže pre motorové vozidlá a strážené parkovisko.

NOVINKA

Pre svojich hotelových hostí ponúkame bezdrôtové pripojenie do siete internetu. Bližšie informácie o izbách napojených na internet Vám poskytneme na
recepcii hotela.

Dovoľujeme si Vás pozvať na návštevu našej útulnej jedálne s kapacitou 60 miest, kde ponúkame široký výber chutných jedál (až 50 druhov) európskej i slovenskej kuchyne. Nechýbajú ani špeciality šéfkuchára. Pre uzavretú spoločnosť je k dispozícii salónik s kapacitou 30 miest. Je vhodný pre rôzne spoločenské a rodinné udalosti, ako aj obchodné rokovania. V kaviarni s kapacitou 28 miest ponúkame teplé i studené osviežujúce nápoje a veľký výber značkových destilátov a vín. V letných mesiacoch si príjemne posedíte na terasách v prednej časti hotela, kde Vás pred páľavou ochránia protislnečné markízy.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.