MAXI TAXI - taxislužba

MAXI TAXI - taxislužba

Maxi taxi, cestovanie, doprava, taxi služby, Košice

Adresa: Južná trieda 93, 040 01 Košice
Telefón:055 62 55 555, 0905 357 555, 055 16 555
E-mail:maxitaxi@stonline.sk

Kým v počiatku bol autopark firmy postavený na rôznych značkách automobilov časom sa firma rozhodla pre stále sa skvalitňujúcu značku ŠKODA.
V súčasnosti sa firma zaradzuje medzi popredných poskytovateľov tejto služby v Košiciach aj okolí. Autopark pozostáva z 15-tich vozov rôznych tried, takže pre zákazníka sa stačí iba rozhodnúť a bezpečne sa zviesť!

Limuzína vyššej strednej triedy vhodná na cesty hlavne do cudziny, ako aj na rôzne spoločenské udalosti ako sú svadby, stužkové, promócie atď. Vozidlo tejto triedy je vybavené klimatizáciou, pultovým prachovým filtrom ako aj mnohými prvkami, či už aktívnej alebo pasívnej bezpečnosti (ABS/ASR).
Objem batožinového priestoru je 462 l.

Vozidlo strednej triedy vhodné na cesty v rámci kraja ako aj v meste. Vozidlo je vybavené aktívnymi a pasívnymi bezpečnostnými prvkami (ABS/ASR).
Objem batožinového priestoru je úctyhodných 560 l.

Klasická dodávka skriňového typu, vhodná na prevoz akýchkoľvek kusových zásielok ako aj nábytku, prípadne prevoz bielej či čiernej techniky.
Rozmery batožinového priestoru sú (DxŠxV) 2,3 x 1,7 x 1,8 m a nosnosť až 1000 Kg.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.