Penzión MARATON ***

Hotel s rodinnou atmosférou sa nachádza v tichej lokalite v centre metropoly východného Slovenska, v Košiciach.

Penzión MARATON ***

Penzión Maratón*** - ubytovanie, reštaurácie, Košice

Hotel s rodinnou atmosférou sa nachádza v tichej lokalite v centre metropoly východného Slovenska, v Košiciach.

Adresa: Strojárenská 21, 040 01 KOšice
Telefón:00421 (0)55 720 41 41
E-mail:recepcia@penzionmaraton.sk

Penzión s rodinnou atmosférou sa nachádza v tichej lokalite v centre metropoly východného Slovenska, v Košiciach. Historické centrum, pešia zóna, športová hala, Námestie maratónca mieru a ďalšie turistické atrakcie mesta Košice sú od penziónu vzdialené len 3 minúty chôdze.

Penzión Maraton patrí medzi najluxusnejšie trojhviezdičkové hotely v Košiciach. Ponúka vysoký štandard ubytovania a služieb. Je zariadený v teplých farbách s láskou k umeniu a kráse. Penzión je nefajčiarske zariadenie, okrem priestorov, ktoré sú na tento účel vyhradené.

Samozrejmosťou je uzavreté parkovisko v areáli penziónu a možnosť ubytovať sa v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Súčasťou penziónu sa stala konferenčná sála Serenáda s kapacitou 70 osôb (kapacitu je možné prispôsobiť podľa typu akcie). Sála je vhodná na organizovanie svadobných hostín, osláv, firemných školení a prezentácií (možnosť zabezpečenia plátna a flipchartu), kongresov, rautov, recepcií a seminárov. Je klimatizovaná a k dispozícii je bezplatné pripojenie na internet.

Reštaurácia s kaviarňou CAFE - RESTAURANT - so slovenskou a medzinárodnou kuchyňou. Otvorená denne od 08:00 do 22:00, počas víkendov od 11:00 do 22:00.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.