Penzión MARATON ***

Hotel s rodinnou atmosférou sa nachádza v tichej lokalite v centre metropoly východného Slovenska, v Košiciach.

Penzión MARATON ***

Penzión Maratón*** - ubytovanie, reštaurácie, Košice

Hotel s rodinnou atmosférou sa nachádza v tichej lokalite v centre metropoly východného Slovenska, v Košiciach.

Adresa: Strojárenská 21, 040 01 KOšice
Telefón:00421 (0)55 720 41 41
E-mail:recepcia@penzionmaraton.sk

Penzión s rodinnou atmosférou sa nachádza v tichej lokalite v centre metropoly východného Slovenska, v Košiciach. Historické centrum, pešia zóna, športová hala, Námestie maratónca mieru a ďalšie turistické atrakcie mesta Košice sú od penziónu vzdialené len 3 minúty chôdze.

Penzión Maraton patrí medzi najluxusnejšie trojhviezdičkové hotely v Košiciach. Ponúka vysoký štandard ubytovania a služieb. Je zariadený v teplých farbách s láskou k umeniu a kráse. Penzión je nefajčiarske zariadenie, okrem priestorov, ktoré sú na tento účel vyhradené.

Samozrejmosťou je uzavreté parkovisko v areáli penziónu a možnosť ubytovať sa v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Súčasťou penziónu sa stala konferenčná sála Serenáda s kapacitou 70 osôb (kapacitu je možné prispôsobiť podľa typu akcie). Sála je vhodná na organizovanie svadobných hostín, osláv, firemných školení a prezentácií (možnosť zabezpečenia plátna a flipchartu), kongresov, rautov, recepcií a seminárov. Je klimatizovaná a k dispozícii je bezplatné pripojenie na internet.

Reštaurácia s kaviarňou CAFE - RESTAURANT - so slovenskou a medzinárodnou kuchyňou. Otvorená denne od 08:00 do 22:00, počas víkendov od 11:00 do 22:00.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.