Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Agent call-centra

Agent call-centra

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Košice
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme hi-tech spoločnosti

- práca s najmodernejšími produktmi na slovenskom telekomunikačnom trhu

- zvýhodnené využívanie produktov a služieb spoločnosti
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite profesný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: come.to@antik.jobs

Do subjektu správy prosím uveďte názov pozície.Do životopisu vložte nasledovný text:

"Týmto dávam svoj dobrovoľný súhlas spoločnosti Antik Telecom s.r.o., k spracovaniu mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce a to v zmysle zákona podľa § 11 zákon č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.
O spoločnosti:
Spoločnosť ANTIK Telecom je najväčším nadregionálnym poskytovateľom internetu a triple-play služieb na Slovensku. Poskytuje služby domácnostiam aj firemnému sektoru. V roku 2016 dosiahol Antik najvyšší medziročný rast tržieb spomedzi všetkých relevantných telekomunikačných spoločností na Slovensku.

Sesterská spoločnosť Antik Technology sa venuje najmä vývoju, výrobe a distribúcii domácich hi-tech zariadení pre telekomunikačný priemysel. Zariadenia pre digitálnu televíziu (IPTV) vyvinuté v Košiciach sú dnes nasadené okrem Slovenska a Českej republiky u telekomunikačných operátorov a distribútorov multimediálneho obsahu vo severnej a západnej Európe, severnej Amerike a strednej Ázii. Viac informácií o spoločnosti nájdete na www.antiktech.com a na www.antik.jobs .
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
9.1.2018
Počet videní:
556