Úvod > Ponuka práce > Elektrotechnika a energetika > Servisný technik elektrobicyklov/ podporný predajca

Servisný technik elektrobicyklov/ podporný predajca

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
Košice
Možný termín nástupu:
ihneď alebo dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
• Školiaci program pre profesionálny rozvoj;

• Firemné teambuildingové akcie;

• Práca v zanietenom kolektíve, prístup k novým technológiám;
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našom tíme. Nemusíte posielať formálne správny motivačný list, no uvítame aspoň pár riadkov o tom čo Vás na našej ponuke zaujíma. Dôkladne si preštudujeme Vaše podklady. V prípade ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu budeme Vás kontaktovať mailom s cieľom osobného stretnutia.

Ospravedlňujeme sa vopred, ak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nebudeme schopní odpovedať každému uchádzačovi. V prípade, že sa Vám do 30 dní od zaslania Vášho životopisu neozveme znamená to , že sme na pohovor vybrali iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, Vaša žiadosť a zaslané podklady budú po ukončení výberového konania skartované.
O spoločnosti:
Spoločnosť GGbike s.r.o. bola založená v novembri 2016 ako východoslovenské zastúpenie značky EBAJK - Svet elektrobicyklov. Náš cieľ je budovať fungujúcu obchodno-servisnú firmu v oblasti elektromobility, elektrobicyklov s dlhodobou pridanou hodnotou pre našich zákazníkov aj zamestnancov.
V našom portfóliu ponúkame najmä produkty značiek Haibike, Moustache, Lapierre a Ghost, ktoré patria k prémiovým výrobcom elektrobicyklov v Európe. Zároveň sa špecializujeme na predaj osvedčených doplnkov určených pre majiteľov ebajkov.
Spoločne s našou partnerskou predajňou v Bratislave na Račianskej 77 sa podieľame na propagácii značky. Spoločne máme pokrytú komunikáciu na internete a funkčný e-shop. Prevádzkujeme požičovňu elektrobicyklov. Podporujeme občianske združenie e-DNA a sme spoluzakladatelia a sponzori siete nabíjacích staníc ebajkconnect najmä v okolí Košíc. Našou ambíciou je byť dlhodobým partnerom našich zákazníkov v tomto modernom a zdravom spôsobe dopravy a zábavy.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
6.1.2018
Počet videní:
20