Úvod > Ponuka práce > Doprava, špedícia, logistika > Vodič kamiónu na vnútroštátnu prepravu

Vodič kamiónu na vnútroštátnu prepravu

Pracovná oblasť:
Doprava, špedícia, logistika
V meste:
Košice
Možný termín nástupu:
31.10.2017
Hlavný
Ponúkame:
Výborné platové ohodnotenie, stabilnú celoročnú prácu, dobrý kolektív, administratívna podpora v podobe dispečerov, moderný vozový park, atď atď

Vo všeobecnosti ponúkame zamestnanie v serióznej zabehnutej spoločnosti, kde vždy platia dohodnuté podmienky vrátane tých mzdových.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti EJ group, spol. s r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Žiadosť o prijatie a CV prosím zasielajte e-mailom na ejgroup@ejgroup.sk alebo volajte na 0915 559 995.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.
Spoločnosť sa zaoberá viacerými oblasťami: obchod, autodoprava, logistika a špedícia, čiastočne stavebná činnosť a iné produkty a služby.
www.ejgroup.sk
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
12.10.2017
Počet videní:
37