Reštaurácia BIELY TIGER

Ponúkame možnosť usporiadania svadieb, krstín, promócií, osláv jubileí, rodinných posedení, firemných recepcií, pomaturitných stretnutí...

Reštaurácia BIELY TIGER

Reštaurácia BIELY TIGER - ubytovanie, reštaurácia, Košice

Ponúkame možnosť usporiadania svadieb, krstín, promócií, osláv jubileí, rodinných posedení, firemných recepcií, pomaturitných stretnutí...

Adresa: Vrátna 60, 040 01 Košice
Telefón:055 62 289 91
E-mail:bielytiger@bielytiger.sk

Pomenovanie BIELY TIGER má toto zariadenie od roku 2002. Tak ako tradícia tohto pohostinského zariadenia je dlhoročná, tak i spolupráca celého kolektívu je podobná.

Dnes sa reštaurácia so záhradou nachádza v centre metropoly východu, ale za to v tichom zákutí známej starej mestskej uličky v novozrekonštruovanej budove. Je tu možnosť závodného stravovania, usporiadania rôznych osláv a prenájmu priestorov. Chutné jedlá Vám pripravia skúsení členovia personálu kuchyne a osviežujúce nápoje podá ochotná obsluha, ktorá sa bude snažiť dohovoriť sa s Vami viacerými svetovými jazykmi.

Ponuka ubytovacieho a stravovacieho zariadenia
Nadštandardné ubytovanie za prístupnú cenu v dvoch dvojposteľových izbách
s možnosťou prístelky na úrovni dvoch hviezdičiek.
Možnosť organizovať rôzne firemné podujatia, spoločenské či rodinné stretnutia.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.