Reštaurácia BIELY TIGER

Ponúkame možnosť usporiadania svadieb, krstín, promócií, osláv jubileí, rodinných posedení, firemných recepcií, pomaturitných stretnutí...

Reštaurácia BIELY TIGER

Reštaurácia BIELY TIGER - ubytovanie, reštaurácia, Košice

Ponúkame možnosť usporiadania svadieb, krstín, promócií, osláv jubileí, rodinných posedení, firemných recepcií, pomaturitných stretnutí...

Adresa: Vrátna 60, 040 01 Košice
Telefón:055 62 289 91
E-mail:bielytiger@bielytiger.sk

Pomenovanie BIELY TIGER má toto zariadenie od roku 2002. Tak ako tradícia tohto pohostinského zariadenia je dlhoročná, tak i spolupráca celého kolektívu je podobná.

Dnes sa reštaurácia so záhradou nachádza v centre metropoly východu, ale za to v tichom zákutí známej starej mestskej uličky v novozrekonštruovanej budove. Je tu možnosť závodného stravovania, usporiadania rôznych osláv a prenájmu priestorov. Chutné jedlá Vám pripravia skúsení členovia personálu kuchyne a osviežujúce nápoje podá ochotná obsluha, ktorá sa bude snažiť dohovoriť sa s Vami viacerými svetovými jazykmi.

Ponuka ubytovacieho a stravovacieho zariadenia
Nadštandardné ubytovanie za prístupnú cenu v dvoch dvojposteľových izbách
s možnosťou prístelky na úrovni dvoch hviezdičiek.
Možnosť organizovať rôzne firemné podujatia, spoločenské či rodinné stretnutia.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.