Ochrana dreva proti červotočom, vysušovanie muriva Jozef Vigaš

Mikrovlnné ničenie červotoča a iného drevokazného hmyzu, húb a plesní. Vysušovanie mokrých stien a muriva mikrovlnnou metódou.

Ochrana dreva proti červotočom, vysušovanie muriva Jozef Vigaš

Ochrana dreva proti červotočom - ničenie drevokazného hmyzu, húb a plesní

Mikrovlnné ničenie červotoča a iného drevokazného hmyzu, húb a plesní. Vysušovanie mokrých stien a muriva mikrovlnnou metódou.

Adresa: Gorazdova 1724/12, 05201 Spišská Nová Ves
Kontaktná osoba:Jozef Vigaš
Mobil:0904865262
E-mail:jozefvigas@gmail.com

Technológia so 100 % účinnosťou!

Ochrana dreva proti červotočom - ochránime váš dom, drevodom, byt, chatu či chalupu.

Drevokazný hmyz zlikvidujeme mikrovlnnou technológiou, ktorá je nielen ohľaduplná k prostrediu i živočíchom, ale i lacná a navyše ekologicky neškodná. Je najrýchlejšou známou metódou likvidácie červotoča a tiež aj drevokazných húb.

Často sa stáva, že je jednou z posledných možností na záchranu objektu alebo predmetov pred ich účinkami!

Princíp je fungovania spočíva v mikrovlnnom ohreve, pri ktorom sa hmota zohrieva z vnútra. V prípade štandardného ohrevu prestupuje teplo z povrchu predmetu.
Mikrovlnný ohrev sa nazýva selektívny. V jeho prípade dochádza len k ohrevu materiálu, ktorý obsahuje vodu. Ostatnými materiálmi vlny len prechádzajú.

Tieto vlastnosti mikrovĺn umožňujú vysušovanie rôznych druhov materiálov. Vysušíme vám touto metódou aj mokré múry a steny, či konštrukcie do hĺbky i viac ako 1 meter.

Ničenie a likvidácia červotoča, húb a plesní, celá SR

Pomôžeme vám pri ničení červotoča, drevokazných húb a plesní prostredníctvom mikrovlnnej metódy! Vysušíme vaše mokré steny a múry! Mikrovlnná metóda je veľmi účinná a rýchla, často dokonca predstavuje poslednú možnosť záchrany pre napadnutý objekt!

Vlhké múry? Plesne? Červotoč? Košice, ponúkame mikrovlnné riešenie!

Úžasná metóda so 100% účinkom! Viac tu: http://cervotoc.webnode.sk

Vysušovanie mokrého muriva a stien mikrovlnnou metódou!

Vysušíme vaše domy, byty, chaty a chalupy novou a rýchlou mikrovlnnou metódou! Táto metóda vám môže pomôcť zbaviť vašu domácnosť i drevokazného hmyzu a húb.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.