Wellness Kineziológia

Wellness Kineziológia v Košiciach. Starostlivosť o Vašu telesnú a duševnú pohodu úplne novým prístupom k zdraviu. Uvoľnenie od bolesti, Stres, Emócie, Fóbie, Správne držanie tela, Vitamíny...

Wellness Kineziológia

Wellness kinéziológia, alternatívna medicína, Košice

Wellness Kineziológia v Košiciach. Starostlivosť o Vašu telesnú a duševnú pohodu úplne novým prístupom k zdraviu. Uvoľnenie od bolesti, Stres, Emócie, Fóbie, Správne držanie tela, Vitamíny...

Adresa: Moyzesova 36, 04001 Košice-Staré Mesto
Telefón:0940738695
Kontaktná osoba:Miriam Matoušková
Mobil:0940738695
E-mail:wkkosice@gmail.com
Facebook:www.facebook.com/WellnessKineziologia
E-SHOP:www.miriamm.kyani.net/r/eu/sk/products

Vitajte na začiatku novej cesty pri starostlivosti o Vašu telesnú a duševnú pohodu úplne novým prístupom k zdraviu. Uvoľnenie od bolesti, Stres, Emócie, Fóbie... Štrukturálne problémy - správne držanie tela, Výživa - vitamíny, Testovanie doplnkov výživy a liekov pomocou svalového testu...

Wellness Kineziológia je systém, ktorý spája tradičnú čínsku orientálnu myšlienku energetického toku, ktorú nachádzame v akupunktúre a akupresúre, so západným štýlom testovania svalov.

Ideou je vniesť do tela rovnováhu prostredníctvom odstránenia toxínov, uvoľnením energetických blokád, redukciou napätia a rozšírením prirodzenej schopnosti tela vyliečiť sa. Táto syntéza techník zahŕňa znalosti a schopnosti z modernej chiropraxe, osteopatie, prírodnej liečby a tradičnej čínskej akupunktúry.

Wellness Kineziológia doslova znamená štúdium pohybu tela a predstavuje holistický prístup k dosiahnutiu rovnovážneho pohybu a k vyváženiu vzájomného pôsobenia energetických systémov človeka.

Vyhodnotenie jemných reakcií svalov monitoruje tie oblasti, kde blokády a nerovnováhy zhoršujú fyzický, emocionálny alebo energetický stav človeka. Táto metóda môže identifikovať faktory, ktoré môžu prispievať k tejto nerovnováhe. Prirodzená seba uzdravovacia reakcia tela je stimulovaná zameraním pozornosti na reflexné a akupresúrne body a používaním špecifických pohybov tela a stravovacích návykov. To môže viest ku zvýšenej fyzickej, emocionálnej a duševnej pohode.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

30 % zľava po registrácii - viac info osobne.

30 % zľava po registrácii - viac info osobne. Jedno kineziologické sedenie pre Vás, rodin.príslušníka či priateľa 50 % zľava pri objednávke výrobkov Kyäni !!!

Len na objednávku od pondelka do soboty od 8.00 - 20.00 hod.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.